ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל AIG

ביטוח נסיעות AIG

מאז הוקמה שנת 1996 כשלוחה של תאגיד הביטוח האמריקאי AIG, חברת איי איי ג'י ישראל משווקת ביטוחים שונים, לרבות רכב, דירה, חיים ובריאות.

בנוסף, ניתן לרכוש ביטוח לחו"ל נסיעות AIG – אך האם זה מומלץ? הנה כל הפרטים על הפוליסה שנועדה לשמור עליכם כאשר אתם יוצאים מגבולות המדינה, כולל הרובד הבסיסי, הרחבות שניתן להוסיף ומידע כל שירות הלקוחות ואופן הגשת התביעות.

הפוליסה הבסיסית

לפני שאנחנו מדברים על הפוליסה שזמינה לציבור הרחב, כדאי להזכיר ש-AIG מוכרת ביטוח נסיעות גם דרך חברת כרטיסי האשראי מקס. כחלק משיתוף פעולה זה, חברת הביטוח מעניקה מספר הטבות, כולל הרחבות מסוימות חינם למשך 14 ימים, הנחות וכו'.

תוכן עניינים

אלה הכיסויים העיקריים בפוליסה הכללית:

  • הוצאות רפואיות בחו"ל – רופאים, מרפאות, אשפוז, תרופות, טיפולי חירום בשיניים, פינוי, הטסת מלווה מישראל, הטסה רפואית חזרה לארץ ועוד.
  • כיסוי הריון שאובחן לראשונה במהלך השהות בחו"ל – עד שבוע 12.
  • ביטוח צד ג' ללא עלות נוספת.
  • חילוץ והצלה – אם אין צורך, ניתן להסיר ולהוזיל את הביטוח.

הרחבות אפשריות

  • כיסוי לאובדן או גניבה של כבודה
  • כיסוי לפעילויות ספורט – אקסטרים או חורף
  • כיסוי לביטול או קיצור נסיעה
  • כיסוי מורחב לאובדן מחשב נייד או טאבלט
  • כיסוי מורחב להריון – עד שבוע 32
  • כיסוי להחמרת מצב רפואי קודם

 

ישנן הרחבות נוספות שזמינות למבוטחים, אז כדי לבחון לעומק את הרשימה המלאה כדי לוודא שאתם לא מפספסים כיסוי שעשוי להיות מהותי עבורכם.

ניהול הפוליסה

חברת AIG מתקדמת מאוד בתחום האפליקציות, ומאפשרת ללקוחות לנהל את הפוליסות ולהגיש תביעות בצורה דיגיטלית ומהירה. לצד האפליקציה הכללית שמרכזת את המידע על כל הביטוחים, ישנה אפליקציית Safe Travel שנועדה ספציפית לביטוח הנסיעות.

באמצעותה, ניתן לקבל החזר הוצאות מיידי ישירות לכרטיס האשראי, לאתר רופאים ושירותי בריאות על פי מיקום ולקבל ייעוץ רפואי אונליין בשיחות צ'אט או וידאו.

תביעות ביטוח

הגשת התביעות אינה מורכבת. ראשית, באתר תמצאו פרטים מלאים לגבי הדרישות עבור תביעות על הוצאות רפואיות, תביעות על אובדן כבודה ואחרות.

מעבר לזה, באזור האישי באתר וכן באפליקציית Safe Travel הייעודית, ניתן להגיש את כל סוגי התביעות עם כל המסמכים, התמונות וכל מה שצריך להוסיף בקלות, בתוך דקות.

לסיכום

כמו בכל ביטוח, גם בביטוח נסיעות המפתח הוא התאמה אישית. הסוד הוא למצוא את האיזון, בין פוליסה שכוללת את כל הכיסויים שאתם צריכים לבין כזו שלא עולה יותר מדי.

לאחר השוואת הצעות וקריאה על פוליסות אחרות, החלטתם כי ביטוח נסיעות AIG הוא המתאים לכם ביותר? מצוין. כעת, עליכם להעריך סיכונים – בהתאם למצבכם הרפואי הקיים, ליעד ולפעילויות המתוכננות בחופשה – ולבנות את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

ביטוח נסיעות לנוסעים עם מחלות
ביטוח נסיעות לחו"ל

האם אתם יכולים לטוס עם המחלה שלכם?

לנוסעים רבים יש מחלות כרוניות או קבועות הדורשות טיפול שוטף ונטילת תרופות. מצבים רפואיים אלה עלולים להוות אתגר בעת תכנון נסיעה ארוכה לחו"ל. במאמר זה

ביטוח ספורט אתגרי ואקסטרים בנסיעות לחול
ביטוח נסיעות מידע

ביטוח ספורט אתגרי ואקסטרים בנסיעות לחו"ל

האם הביטוח הרגיל שלך מכסה אקסטרים? תיירים ומטיילים רבים נוהגים כיום לשלב פעילויות אתגריות ואקסטרמיות במהלך טיוליהם בחו"ל. בין אם מדובר בגלישת גלים באוסטרליה, צלילת

דילוג לתוכן