ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד

ביטוח נסיעות פספורטקארד

פספורטכארד היא חברת ביטוח נסיעות פופולרית מאוד, בעיקר בזכות ההתחייבות שלה לשלם תמיד הכל על המקום ובאופן מיידי. החברה נוסדה בשנת 2011, ומאז הצליחה להתחרות בחברות ותיקות בהרבה ולנסוג בנתח משמעותי מהשוק.

האם ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד מומלץ? לאחר קריאת המאמר הזה, יהיה ברשותכם כל המידע הנדרש כדי לענות על השאלה הזו ולהתקרב לקבלת החלטה סופית.

תוכן עניינים

מה כולל הכיסוי הבסיסי?

עיקרי הפוליסה:

  • הוצאות רפואיות בחו"ל – בדיקות אבחון, בדיקות רופא, פינוי רפואי (ביבשה, אוויר או ים), הטסה רפואית, תרופות. כיסוי עד 5,000,000$.
  • טיפול חירום בשיניים – עד 550$.
  • החזר הוצאות עקב שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח – כרטיס נסיעה (כולל למתלווה), מלון בחו"ל והוצאות רפואיות לטיפול במצב רפואי כרוני.
  • כיסוי מיוחד להריון עד שבוע 12 – עבור הריון שהתגלה לראשונה במהלך השייה בחו"ל, ללא השתתפות עצמית.

אילו הרחבות ניתן להוסיף?

כדי לוודא שהפוליסה מתאימה בדיוק למידות שלכם, כדאי להרחיב אותה בהתאם לצרכים שלכם. בחנו את המצב הרפואי שלכם ושל כל הנוסעים, ואת רמת הסיכון, באופן כללי ביעד ובפרט בפעילויות המתוכננות לכם.

הרחבות אפשריות:

  • כבודה – עד 2,500$ ועד 2000$ לפריטים יקרי ערך.
  • קיצור וביטול נסיעה
  • כיסוי הוצאות הנובעות מהחמרה במצב רפואי קיים
  • כיסוי הוצאות הריון עד שבוע 32
  • הוצאות רפואיות הקשורות בספורט אתגרי, ספורט חורף, ספורט קבוצתי או תחרותי
  • גניבת טלפון נייד, מחשב או טאבלט

איך מנהלים את הפוליסה?

ניהול הפוליסה מתבצע באמצעות כרטיס PassportCard, המאפשר לשלם על הוצאות שונות באמצעות כסף שנטען בו מראש. לאחר רכישת הביטוח, הכרטיס מחכה בנתב"ג. בשימוש בכרטיס, לא משלמים כלל השתתפות עצמית.

כל מרפאה, בית חולים ובית מרקחת ברחבי העולם, כל עוד הם מכבדי כרטיסי אשראי ויזה ומאסטרקארד, מקבלים את הכרטיס הייעודי של הביטוח. הכרטיס אבד? לא נורא, הביטוח תקף בכל מקרה. אותו כרטיס משמש גם לטיסות הבאות, אם כי נדרשת הפעלה בכל פעם מחדש.

כיצד מגישים תביעות?

הגשת תביעות מתבצעת באיזור האישי באתר החברה. שם ניתן גם לעקוב אחר התקדמותן ולנהל אותן, מבחינת הגשת מסמכים וכו'. הכל מתבצע בלחיצת כפתור.

במקרים רבים אין צורך בתביעה, מכיוון שמשלמים ישירות מהכרטיס. אם לא משתמשים בו מסיבה כלשהי, ניתן להגיש תביעה באתר. כמובן שקיימים נהלי תביעות שונים עבור תרחישים שונים, כמו מקרים רפואיים, אובדן כבודה או גניבה של ציוד.

לסיכום – ביטוח פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד נשמע לכם משתלם ומתאים לצרכים שלכם? מעולה, אבל הרשו לנו להמליץ לכם להמתין רגע. האם בחנתם אפשרויות נוספות? בהחלט כדאי לנצל את התחרות בשוק, להשוות מחירים ולוודא שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר.

בסופו של דבר, השקט הנפשי שלכם במהלך חופשה אינו נמדד במחיר. כדי ליהנות מהרפתקה מהנה, עליכם להיות בטוחים שאתם מוגנים מפני התרחישים השליליים ביותר.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

הכל על ביטוח ביטול טיסה לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

מדריך הכל על ביטוח ביטול טיסה לחו"ל

מקרה ביטול טיסה הוא אחד הדברים שאף נוסע לא רוצה שיקרו לו, במיוחד אם מדובר בטיסה יקרה ליעד חלומות. אבל למרות זאת, החיים לפעמים מזמנים

דילוג לתוכן