ביטוח נסיעות פורלס

ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

מה חשוב לדעת על כיסוי הכבודה של פספורטכארד?

תוכן עניינים

אף פעם לא נעים להגיע לחו"ל, בין אם לחופשה או לנסיעה לרגל עסקים, ולגלות שהמזוודות שלכם לא הגיעו איתכם ליעד. אפילו אם מדובר בעיכוב של יום או יומיים, וגם אם המטען שלכם לא כולל פריטים יקרי ערך במיוחד, תיאלצו להסתדר ללא הציוד שארזתם.

ביטוח כבודה מגן עליכם מפני המצבים הללו, באמצעות פיצוי כספי מהיר שמאפשר לכם לרכוש מוצרים הכרחיים ולהתמודד עם האתגר.

אחת הפוליסות הכי פופולריות של ביטוח נסיעות לחו"ל היא של חברת פספורטכארד, אך מה היא מציעה מבחינת כיסוי כבודה? הנה כל המידע.

למה זה כל כך חשוב?

אתם אולי לא רוצים לחשוב על זה, ובצדק, אבל דברים עלולים להשתבש בדרך לחו"ל או במדינה אליה תגיעו. מלבד בעיות בשינוע האווירי, כמו אובדן הכבודה או שליחה של המזוודות ליעד הלא נכון, אתם עלולים לאבד את הכבודה גם בשלב מאוחר יותר של הטיול. בין אם תשאירו אותן במקום כלשהו בטעות, תיפלו קורבן לגניבות או שציוד שלכם יספוג נזק מסוים – הפתרון היחיד שעומד לרשותכם הוא כיסוי ביטוחי.

אם תהיו מכוסים היטב, תוכלו לטוס בראש שקט, ולדעת שבכל תרחיש לא תיפגעו מבחינה כלכלית, לא משנה לכמה זמן ולאן אתם טסים.

מה כולל הכיסוי?

ראשית, חשוב לציין שלא ניתן לרכוש את הכיסוי הזה בנפרד, אלא רק בדמות הרחבה של הרובד הבסיסי של פוליסת ביטוח הנסיעות.

הנה עיקרי הכיסוי:

  • מסמכים – בין אם מדובר במסמכים אישיים כמו דרכון, כרטיס טיסה או רישיון נהיגה, או במסמכים עסקיים עבור פגישות חשובות, תוכלו לכסות הוצאות לשחזור המסמכים עד 150 דולר.
  • פריטים יקרי ערך – אם אתם טסים עם גאדג'טים יקרים, תכשיטים, שעוני, כלי נגינה, חפצי קדושה או כל דבר אחר בעל ערך רב, תשמחו לדעת שהכיסוי מעניק החזר עד 500 דולר.
  • לבוש – כמובן, כל מזוודה לחו"ל כוללת פריטי לבוש. תוכלו לקבל עד 300 דולר להחלפת בגדים, הלבשה תחתונה ונעליים.

התקרה המקסימלית של הכיסוי כולו: 2,500 דולר.

כיסויים חשובים נוספים

מלבד כיסוי לכבודה שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון סיכונים נוספים שעלולים לצוץ בחו"ל. בחרו ביטוח עם כיסויים עבור הוצאות רפואיות (כולל אשפוז), ביטול או קיצור נסיעה וכל הרחבה שנדרשת לכם. כמו כן, כדאי לבחור חברת ביטוח המציעה אפליקציה, באמצעותה תוכלו לנהל את הפוליסה במהלך הטיול בנוחות.

למה חשוב להשוות מחירים?

כדי לוודא שאתם מקבלים ביטוח כבודה משתלם, ובכלל – את הפוליסה המקיפה ביותר במחיר הכי נוח האפשרי, עליכם להשוות מחירים של פוליסות שונות. אל תלכו על הביטוח הראשון שאתם מוצאים, כי אולי יש אחד שמתאים לכם יותר.

התאמה אישית היא מילת המפתח, אז נצלו את התחרות בשוק להשגת תנאים אופטימליים.

ביטוח נסיעות פספורטקארד

מדריכים לנסיעה בראש שקט - ביטוח נסיעות לחו"ל

דילוג לתוכן