ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל MAX

מקס ביטוח נסיעות

לקראת חופשה, נסיעת עסקים או טיול אחרי צבא, קל להתמקד בהתרגשות הגדולה ובתכנון הנסיעה, ולשכוח שיש גם סכנות שעלולות לארוב לכם בדרך. על מנת להיות שקטים ובטוחים שתצליחו להתמודד עם כל תרחיש, אתם צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל.

תוכן עניינים

ביטוח נסיעות MAX היא אחת האפשרויות הקיימות בשוק, אז בואו נבין מה בדיוק היא כוללת.

כמה מילים על חברת מקס

למרות שחלפו כבר מספר שנים מאז החליפה את שמה, החברה עדיין מוכרת בתור "לאומי קארד", זכר לבעלותה על ידי בנק לאומי. מאז, החברה עברה מספר גלגולים וכיום היא נמצאת בבעלות קבוצת כלל החזקות עסקי ביטוח בע"מ.

חברת MAX ממשיכה בפעילות העיקרית מימיה כחברה בבעלות בנקאית – הנפקת וסליקה כרטיסי אשראי, אך היא מספקת שורה של שירותים נוספים, כולל מוצרי אשראי, פתרונות תשלום מתקדמים וכמובן, שיווק מוצרי ביטוח.

היתרונות הבולטים של הפוליסה בחברת מקס

ביטוח הנסיעות של מקס הוא למעשה גרסה מיוחדת של הפוליסה של חברת AIG. מלבד אפשרות של רובד בסיסי לחמישה ימים בחינם, אשר מוצע למחזיקי כרטיסי האשראי של MAX, ניתן לרכוש פוליסת פרימיום מורחבת.

אלה היתרונות המרכזיים שלה:

  • ביטוח נסיעות בחינם לילד שני – טסים עם כל המשפחה? מובטחת לכם חוויה נפלאה, אבל בהחלט לא זולה. ביטוח הוא ממש לא המקום לחסוך בהוצאות, אבל מקס עושה את זה בשבילכם. אתם יכולים להגן על כל הילדים, ולשלם רק על חלקם.
  • התייעצות רפואית מהירה – באמצעות אפליקציה נוחה, ניתן לפנות למומחים רפואיים מכל מקום ובכל שעה. בשום מקרה לא תצטרכו לחשוב לבד האם לנסוע למרפאה או לבית החולים. תוכלו להתייעץ בעברית עם רופאים, לתאר את מצבכם ולקבל סיוע מותאם אישית.
  • החזר הוצאות אונליין – בתוך 15 שניות כבר תקבלו את הכסף שמגיע לכם. מקס מתחייבת להחזר המהיר בישראל.
  • כיסוי על ביטול טיסה – אף פעם לא נעים להתמודד עם קיצור או ביטול נסיעה, אז לפחות תבטיחו לעצמכם כיסוי כספי.

מה עוד חשוב לדעת?

העולם מנסה להשאיר את משבר הקורונה מאחוריו, אבל הנגיף עוד מסתובב, ולא ניתן לדעת מתי ואיפה תיתקלו בו. למרבה המזל, הפוליסה כוללת כיסוי מקיף מפני קורונה, הכולל כיסוי על ביטול או קיצור נסיעה בשל הידבקות או כניסה לבידוד טרם היציאה מהארץ או בחו"ל, סגר ביעד הטיסה, הארכת השהות ביעד, טיפול רפואי ואשפוז.

עשו את הבחירה החכמה

ביטוח נסיעות מקס היא אפשרות מעולה עם יתרונות רבים, אבל יכול להיות שהיא לא הטובה ביותר עבורכם. כל מקרה לגופו, ואתם צריכים לוודא שהפוליסה הנבחרת משרתת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

ערכו סקר שוק, השוו בין ההצעה של מקס להצעות אחרות, וקבלו החלטה מושכלת שתסדר לכם שהייה בטוחה ונעימה בחו"ל.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

הכל על ביטוח ביטול טיסה לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

מדריך הכל על ביטוח ביטול טיסה לחו"ל

מקרה ביטול טיסה הוא אחד הדברים שאף נוסע לא רוצה שיקרו לו, במיוחד אם מדובר בטיסה יקרה ליעד חלומות. אבל למרות זאת, החיים לפעמים מזמנים

דילוג לתוכן