ביטוח נסיעות פורלס

ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה

ביטוח הנסיעות של מנורה

נסיעה לחו"ל היא הזדמנות לחקור תרבויות חדשות וליצור זיכרונות, ומן הסתם הזיכרונות הללו אמורים להיות טובים ומאושרים. מצבים כמו אובדן כבודה, גניבה של חפצים, מחלה או פציעה עלולים להעיב באופן ניכר על החוויה, והדרך היחידה להתמודד איתם היא בעזרת כיסוי של ביטוח נסיעות לחו"ל.

תוכן עניינים

אם אתם שוקלים לרכוש ביטוח נסיעות מנורה לפני הפעם הבאה שאתם טסים, מומלץ להכיר לעומק את הפוליסה שתכסה אתכם.

כמה מילים על החברת ביטוח מנורה

חברת מנורה מבטחים היא גוף פיננסי גדול ו-ותיק. היא הגדולה בישראל בתחום ביטוח הרכב, ופועלת גם בתחומים של ביטוח חיים, ביטוח בריאות וביטוח נסיעות לחו"ל.

מלבד ביטוחים, מנורה מציעה מוצרי פנסיה וחיסכון – קרן פנסיה, קופת גמל להשקעה, קרן השתלמות, חיסכון לכל ילד וכו').

היתרונות הבולטים של הפוליסת הביטוח של מנורה

בכל הנוגע לביטוח נסיעות, חברת מנורה מציעה שתי אפשרויות:

  • ביטוח מהיר לטסים ב-48 השעות הקרובות (מנורה ON) – מתאים לנסיעות ספונטניות ומשתלם במיוחד למי שטס/ה לבד. ניתן להפעיל את הכיסוי ממש רגע לפני הטיסה, באמצעות תהליך דיגיטלי פשוט באפליקציה, וברגע שאתם חוזרים לארץ הכיסוי מסתיים באופן אוטומטי.
  • ביטוח לאנשים שמתכננים נסיעות עתידיות (Top Travel) – אם אתם טסים עם כל המשפחה (או רוצים לבטח אנשים אחרים מחוץ למשפחה), כדאי לקחת קצת יותר זמן לתכנון ולבחור באופציה הזו. ניתן לרכוש לתאריך עתידי, ולשלם לתקופה שהוגדרה עבור כל הנסיעה (בימים שלמים).

בכל מקרה, תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • החזר כספי מיידי – בין אם מקרה החירום הוא רפואי או אובדן כבודה, לא תצטרכו לחכות עד לקבלת הכסף שמגיע לכם.
  • התייעצות עם רופא 24/7 – הפוליסה מאפשרת לקיים שיחה עם רופאים בטלפון או בווטסאפ, כך שלא תצטרכו להתמודד עם בעיות לבד או לקבל החלטות ללא ליווי.
  • הרחבות וכיסויים רפואיים – ישנה אפשרות להתאמה אישית מלאה של הפוליסה לצרכים שלכם, בין השאר עבור הריון, ספורט אתגרי, איתור וחילוץ. לא משנה מה אתם מתכוונים לעשות בחופשה ואילו סיכונים רפואיים רלבנטיים לכם, באמצעות בחירה של ההרחבות הנכונות תוכלו לקבל שקט נפשי, ולהתמקד רק בצבירת חוויות נהדרות.

מה עוד חשוב לדעת?

קל מאוד לנהל את הפוליסה, בין אם באמצעות האזור האישי באתר או באפליקציה הייעודית – מנורה ON. תוכלו לאתר את השירות הרפואי לו אתם זקוקים בכל מקום בעולם, להגיש תביעות ולקבל כל מידע שעשוי להיות נחוץ לכם במהלך הנסיעה.

הגנו על עצמכם בכל תרחיש

עם ביטוח נסיעות לחו"ל, לא תמצאו את עצמכם ניצבים לבד מול אתגרים. בין אם תבחרו ביטוח נסיעות מנורה או כיסוי אחר שמתאים לכם יותר, הכי חשוב שתקבלו את הליווי והפיצוי שתצטרכו, אם וכאשר (חס וחלילה) תצטרכו אותם. טיסה נעימה!

 

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

הכל על ביטוח ביטול טיסה לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

מדריך הכל על ביטוח ביטול טיסה לחו"ל

מקרה ביטול טיסה הוא אחד הדברים שאף נוסע לא רוצה שיקרו לו, במיוחד אם מדובר בטיסה יקרה ליעד חלומות. אבל למרות זאת, החיים לפעמים מזמנים

דילוג לתוכן