ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל כללית

כללית-ביטוח-נסיעות

תוכן עניינים

מידע כללי על ביטוח נסיעות כללית

ביטוח נסיעות לחו"ל של כללית הוא פתרון מקיף המספק כיסוי רפואי ואחר למבוטחי הקופה בעת שהייה בחו"ל. ביטוח זה מעניק שקט נפשי ובטחון למטייל, ומאפשר קבלת טיפול רפואי נדרש ללא דאגות כספיות. רכישת ביטוח נסיעות מקופת חולים כללית מבטיחה שירות אמין, מקצועי ומותאם לצרכים הספציפיים של המבוטח, תוך מתן גב כלכלי במקרה הצורך.

סוגי פוליסות ביטוח נסיעות כללית

כללית מציעה מספר סוגי פוליסות ביטוח נסיעות, המותאמות לצרכים שונים ולתקציבים מגוונים. הפוליסה הבסיסית מספקת כיסוי רפואי הכרחי בחו"ל, כולל אשפוז, טיפולי חירום, והטסה רפואית במקרה הצורך. לעומת זאת, פוליסת ביטוח הנסיעות המורחבת (כללית מושלם) מעניקה הטבות נוספות, כגון כיסוי מטען, ביטול נסיעה, וכיסויים ספציפיים למצבים רפואיים מורכבים. בנוסף, קיימת פוליסת ביטוח ייעודית לחיילים משוחררים, המתחשבת בצרכים הייחודיים של אוכלוסייה זו.

ביטוח נסיעות לסיני

כללית מציעה גם פוליסת ביטוח נסיעות ספציפית למטיילים בסיני. ביטוח זה מותאם לתנאים הגיאוגרפיים והבטחוניים הייחודיים של האזור, ומספק כיסוי מקיף לצרכים הרפואיים והלוגיסטיים שעשויים להתעורר במהלך הטיול.

כיסויים ותנאים של ביטוח נסיעות כללית

פוליסות ביטוח הנסיעות של כללית מעניקות מגוון רחב של הטבות וכיסויים רפואיים בחו"ל. בין היתר, הפוליסות מכסות הוצאות אשפוז, ניתוחים, תרופות, טיפולי שיניים דחופים, והטסה רפואית לישראל במקרה הצורך. כמו כן, חלק מהפוליסות כוללות גם כיסוי למטען שאבד או נגנב, וכן פיצוי כספי במקרה של ביטול נסיעה עקב אירוע בלתי צפוי. יחד עם זאת, חשוב להכיר את התנאים והחריגים של כל פוליסה, ולוודא כי היא אכן מתאימה לצרכים האישיים של המבוטח.

רכישת ביטוח נסיעות כללית

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות של כללית במספר דרכים נוחות. הדרך הקלה והנגישה ביותר היא באמצעות אתר האינטרנט או אפליקציית הסלולר של הקופה. לחלופין, ניתן לרכוש את הביטוח בסניפי קופת חולים כללית הפזורים ברחבי הארץ, או באמצעות שיחת טלפון למוקד שירות הלקוחות.

מספרי טלפון ופרטי התקשרות

לרכישת ביטוח נסיעות של כללית או לקבלת סיוע בחו"ל, ניתן להתקשר למספר הטלפון *2700 מכל קו בישראל. מוקד שירות הלקוחות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, וצוות הנציגים ישמח לסייע בכל עניין או בעיה.

שאלות נפוצות

האם ביטוח הנסיעות של כללית מכסה מחלות קיימות?
ככלל, פוליסות הביטוח של כללית מכסות מצבים רפואיים קיימים, אך חשוב לדווח עליהם טרם הרכישה ולוודא שאכן נכללים בכיסוי.

האם ניתן לרכוש ביטוח תוך כדי שהייה בחו"ל?
מומלץ לרכוש את הביטוח טרם הנסיעה, אך במקרים מסוימים ניתן להוציא פוליסה גם בחו"ל. במקרה כזה, יש ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות.

האם ביטוח הנסיעות תקף גם בארצות אקזוטיות?
פוליסות הביטוח של כללית תקפות ברוב יעדי התיירות בעולם, אך יש מדינות ואזורים עם כיסוי מוגבל. בעת הרכישה, יש לציין את יעדי הנסיעה המדויקים.

מהי תקופת הכיסוי המקסימלית של ביטוח הנסיעות?
ברוב המקרים, תקופת הכיסוי המקסימלית של פוליסת ביטוח הנסיעות היא 180 יום. ליציאות ממושכות יותר, ניתן לרכוש הארכה לפוליסה הקיימת.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

הכל על ביטוח ביטול טיסה לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

מדריך הכל על ביטוח ביטול טיסה לחו"ל

מקרה ביטול טיסה הוא אחד הדברים שאף נוסע לא רוצה שיקרו לו, במיוחד אם מדובר בטיסה יקרה ליעד חלומות. אבל למרות זאת, החיים לפעמים מזמנים

דילוג לתוכן