ביטוח נסיעות פורלס

ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל ישראכרט

ישראכרט ביטוח נסיעות

לקראת טיסה לחו"ל, רבים שוגים במחשבה שהם לא זקוקים לביטוח נסיעות, מכיוון ש"מה כבר יכול לקרות?". ובכן, למרבה הצער גם בחופשות דברים עלולים להשתבש, ואם תיתפסו לא מוכנים אתם עלולים לשלם על כך ביוקר.

ביטוח נסיעות מאסטרקארד (של חברת ישראכרט) עשוי לספק לכם את ההגנה שאתם צריכים, אז כדאי להכיר את המאפיינים שלו כדי לקבל החלטה נבונה.

תוכן עניינים

כמה מילים על חברת ישראכרט

חברת ישראכרט צברה ניסיון של קרוב ל-50 שנה בפעילות עם כרטיסי אשראי, הכוללת גם הנפקת כרטיסים וגם סליקה, לרבות כרטיסים של מועדוני לקוחות.

לצד כרטיסים שמותאמים לצרכים שונים ומוצרי אשראי כגון הלוואות, החברה משווקת בשת"פ עם AIG ביטוח נסיעות לחו"ל.

היתרונות הבולטים של הפוליסה

כמו חברות רבות אחרות, ישראכרט מעניקה חמישה ימים חינם, אך קחו בחשבון כי מדובר ברובד הבסיסי של הפוליסה – עבור כל הרחבה או כיסוי נוסף תצטרכו לשלם. עם זאת, ההטבה כוללת גם הרחבת כיסוי לכבודה.

היתרונות העיקריים של הפוליסה הם:

  • מגוון הרחבות לבחירה – בביטוח נסיעות, כמו כל סוג אחר של ביטוח למעשה, יש חשיבות גבוהה מאוד להתאמה אישית. כדי להבטיח שמצד אחד אתם מכוסים בהתאם לאופי החופשה ולמצב האישי שלכם (ושל בני/ות המשפחה), אך מצד שני אתם לא משלמים על דברים שאתם לא צריכים, כדאי להשקיע מחשבה ולבנות את הפוליסה בהתאם. בין השאר, ניתן להרחיב את הפוליסה כך שתכלול כיסוי צד ג', כיסוי ללפטופ / טאבלט, קיצור / ביטול נסיעה, ספורט אתגרי, הריון, החמרת מצב רפואי קודם ועוד.
  • שירות ישיר באפליקציה – אפליקציית Safe Travel מאפשרת לאתר את השירות הרפואי הדרוש בסביבה בה אתם נמצאים, להתייעץ בעברית עם רופאים במקרי חירום, לקבל החזר מיידי לכרטיס האשראי (עד 500 דולר), לקבל הפניות, להעלות מסמכים ולטפל בתביעות.
  • הפעלה מהירה אונליין – ניתן להפעיל את הביטוח בכל שעה ומכל מקום, בתהליך דיגיטלי מהיר או בטלפון.

מה עוד חשוב לדעת על הביטוח?

תאמינו או לא, הקורונה עדיין גורמת לחששות בקרב תיירים בכל העולם. תשמחו לדעת שהנושא לא נשכח, והביטוח של ישראכרט כולל כיסויים רלבנטיים להתמודדות עם הנגיף. בין השאר, יש החזרים על ביטוח הנסיעה, הידבקות בחו"ל, טיפול רפואי בקורונה, סגר במדינה אליה אתם טסים, הארכת השהות ועוד.

כמו שאר התרחישים, אנחנו מקווים שלא תיתקלו בשום דבר כזה, אבל העולם כבר הוכיח שאף פעם לא ניתן לדעת בוודאות.

אל תיקחו סיכונים מיותרים

אנחנו מבינים שיותר כיף להתמקד בצדדים החיוביים של חופשה, או נסיעה לחו"ל למטרות אחרות, אבל אין סיבה שתחשפו את עצמכם לסיכונים ללא סיבה. בחנו את ביטוח נסיעות מאסטרקארד לעומת פוליסות מקבילות של חברות אחרות, והקפידו להפעיל את הביטוח בכל פעם שאתם טסים לחוץ לארץ.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

ביטוח נסיעות לנוסעים עם מחלות
ביטוח נסיעות לחו"ל

האם אתם יכולים לטוס עם המחלה שלכם?

לנוסעים רבים יש מחלות כרוניות או קבועות הדורשות טיפול שוטף ונטילת תרופות. מצבים רפואיים אלה עלולים להוות אתגר בעת תכנון נסיעה ארוכה לחו"ל. במאמר זה

ביטוח ספורט אתגרי ואקסטרים בנסיעות לחול
ביטוח נסיעות מידע

ביטוח ספורט אתגרי ואקסטרים בנסיעות לחו"ל

האם הביטוח הרגיל שלך מכסה אקסטרים? תיירים ומטיילים רבים נוהגים כיום לשלב פעילויות אתגריות ואקסטרמיות במהלך טיוליהם בחו"ל. בין אם מדובר בגלישת גלים באוסטרליה, צלילת

דילוג לתוכן