ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל ויזה כאל

ויזה כאל ביטוח נסיעות

אם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל, עליכם לוודא שאתם מוגנים מבחינה כספית מפני סיכונים שונים. הדרך הכי טובה לעשות את זה היא באמצעות ביטוח נסיעות, אבל לפני שאתם בוחרים עליכם לוודא שהפוליסה מתאימה לצרכים שלכם.

תוכן עניינים

שוקלים לרכוש ביטוח נסיעות ויזה כאל לטיסה הבאה שלכם? הנה סקירה של הפוליסה שתעזור לכם להחליט.

ביטוח נסיעות ויזה כאל – על החברה

חברת ויזה כאל ידועה בעיקר בתור חברת כרטיסי אשראי, אשר מנפיקה וסולקת מספר מותגי אשראי שונים. החברה הוקמה בשנת 1979 ונמצאת בבעלות משותפת של בנק דיסקונט והבנק הבינלאומי.

מלבד כרטיסי אשראי, ויזה כאל מציעה גם ביטוח נסיעות לחו"ל בשיתוף פעולה עם חברת הראל ביטוח ופיננסים.

היתרונות הבולטים של הפוליסה

ברכישת הפוליסה של הראל באתר ויזה כאל, נהנים מכיסוי בסיסי חינם לחמשת הימים הראשונים של הנסיעה, לרבות כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל עד 5 מיליון דולר. כמו כן, ניתן להרחיב את כיסוי הכבודה ללא תשלום לימים אלה.

בנוסף, בתוספת תשלום תוכלו להתאים את ביטוח הנסיעות למצב הרפואי שלכם ולפרטים הספציפיים של הטיסה.

לאחר היום החמישי, קיימת הטבה על ימים 6-10 של הנסיעה: הנחה של 10% על הרובד הבסיסי ועל כיסוי הכבודה המורחב.

הנה עוד כמה יתרונות מרכזיים:

  • תשלום מראש על טיפול רפואי (ללא אשפוז) – נפצעתם או חליתם במהלך הטיול? אין ספק שמדובר במפח נפש רציני, אז כדאי להקל על הסיטואציה עד כמה שניתן. במקום להתעסק עם תביעות והחזרים, עם הכיסוי של ויזה כאל והראל אתם מקבלים כסף עוד לפני הטיפול.
  • תשלום עבור מזוודה שמאחרת להגיע – אף פעם לא נעים כאשר המזוודה שלכם לא מגיעה בזמן, ואתם צריכים להסתדר בחו"ל ללא הציוד שארזתם. כנראה שתצטרכו לרכוש כמה דברים חדשים, והפוליסה מוודאת שיהיה לכם תקציב לכך.
  • המשך טיפול רפואי בארץ – זוהי הטבה בלעדית להראל. אם, חס וחלילה, מצב רפואי שנוצר בחו"ל ידרוש המשך טיפול בישראל, הפוליסה מכסה זאת.

מה עוד חשוב לדעת על פוליסת הביטוח?

את הביטוח תוכלו לנהל באמצעות אפליקציה, שתעניק לכם מלבד ליווי צמוד גם 10% הנחה ברכישה ראשונה ו-10% cashback לרכישה הבאה. באפליקציה ניתן לאתר רופאים ושירותים רפואיים, לקבל תשלום לפני טיפולים, להרחיב את הפוליסה עם כיסויים נוספים ועוד שלל פעולות חשובות, כך שאף פעם לא תהיו לבד.

הבטיחו לעצמכם חופשה נעימה

בין אם תבחרו ביטוח נסיעות ויזה כאל או ביטוח אחר, הכי חשוב שתרגישו מוגנים. ללא ביטוח שלוקח בחשבון את הפרטים שלכם, היעד, הפעילויות שתבצעו והציוד שאתם לוקחים, לא תוכלו ליהנות מהחופשה או להפיק את המקסימום מחופשת העסקים, בוודאי לא בראש שקט.

הקפידו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לפני כל יציאה מהארץ, כדי שלא תצטרכו להתמודד לבד עם מצבים לא נעימים.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

הכל על ביטוח ביטול טיסה לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

מדריך הכל על ביטוח ביטול טיסה לחו"ל

מקרה ביטול טיסה הוא אחד הדברים שאף נוסע לא רוצה שיקרו לו, במיוחד אם מדובר בטיסה יקרה ליעד חלומות. אבל למרות זאת, החיים לפעמים מזמנים

דילוג לתוכן