ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח הנסיעות לחו"ל הפניקס

הפניקס ביטוח נסיעות

הפניקס היא חברה גדולה מאוד, שעוסקת לא רק בביטוח אלא גם בניהול נכסים והשקעות ובתחומים נוספים. כאשר מאחוריה כל כך הרבה ניסיון ומוניטין מוצק, לא פלא שרבים פונים אליה גם לרכישת ביטוח נסיעות.

מה כוללת הפוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל פניקס (בבסיס ובהרחבות)? האם שירות הלקוחות עומד בציפיות, הנוצרות באופן טבעי כאשר מתנהלים מול חברה כל כך גדולה ו-ותיקה? הנה כל התשובות שיקדמו אתכם לעבר בחירת הביטוח המתאים לכם.

תוכן עניינים

פירוט הכיסויים בביטוח נסיעות הפניקס

אלה הסעיפים הבולטים ברובד הבסיסי של הפוליסה:

כיסוי הוצאות רפואיות – ללא תקרה (ללא הגבלה, כל ההוצאות משולמות על ידי חברת הביטוח וללא השתתפות העצמית, לרבות ביקורים אצל רופאים, רכישת תרופות, אשפוזים, ניתוחים, טיפולי חירום בשיניים והוצאות בעקבות גילוי הריון בחו"ל (עד שבוע 12).

שימו לב: ישנן פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל מיוחדות ללקוחות אל על ולעובדי בזק. כמו כן, ניתן לרכוש ביטוח נסיעות קבוצתי למעסיקים.

הרחבות בתשלום

לצד הכיסוי הבסיסי הנרחב מאוד, בדומה לחברות אחרות גם הפניקס מציעה למבוטחיה להרחיב את הביטוח תמורת תשלום נוסף. למשל:

  • כיסוי לכבודה – עבור אובדן או גניבה של מזוודות וחפצים, כולל פריטים יקרי ערך. אם הכבודה לא מגיעה ליעדה, ניתן פיצוי מיידי.
  • כיסוי הוצאות הכרוכות בביטול או קיצור נסיעה
  • כיסוי לספורט אתגרי
  • כיסוי לספורט חורף
  • כיסוי לגניבת טלפון נייד
  • כיסוי לגניבת מחשב נייד
  • כיסוי להריון עד שבוע מתקדם
  • כיסוי להחמרה של מצב רפואי קיים לפני הטיסה

איכות השירות של הפניקס

כל שירות הלקוחות של ביטוח הנסיעות מתבצע באפליקציית smart travel. באמצעותה ניתן לנהל את הפוליסה באופן קל ופשוט, לתבוע את הביטוח ולקבל את כל המידע מבלי לחכות.

היא מאפשרת לאתר רופאים לפי מיקום וסוג התמחות, לקבוע אליהם תור פיזי או דיגיטלי ואפילו להזמין אותם למלון במקרים מסוימים. אין צורך להתעסק עם התשלום, כי הפניקס משלמת ישירות לספקי השירותים. הרופאים עשויים לתת מרשמים או הפניות למומחים (כולל בווידאו).

מלבד הפתרון הדיגיטלי היעיל, החברה מאפשרת גם יצירת קשר טלפונית, בשיחה או בווטסאפ, ללא עלות. מבוטחים ובני או בנות משפחותיהם יכולים להתקשר או לשלוח הודעה למספר 054-9893455.

נוהל תביעות בחברת הפניקס

באפליקציה, וגם באזור האישי באתר, אפשר למצוא ולהוריד את כל המסמכים שעשויים להידרש לכם להגשת תביעה. לאחר מכן, ניתן להגיש סוגי תביעות שונים בתהליכים דיגיטליים זריזים.

לסיכום – הפניקס ביטוח נסיעות

שוק ביטוח הנסיעות תחרותי מאוד. כלומר, ממש לא כדאי לרכוש פוליסה מבלי לבדוק הצעות, במחשבה שכולן אותו הדבר. מומלץ להשתמש במחשבוני ביטוח ובאתרי השוואות, לקבל מידע על חברות ופוליסות, ולמצוא ביטוח משתלם ומקיף באותה המידה.

אם החלטתם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל פניקס לחופשה הבאה שלכם, ודאו שאתם רוכשים את ההרחבות המתאימות לצרכים שלכם.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

הכל על ביטוח ביטול טיסה לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

מדריך הכל על ביטוח ביטול טיסה לחו"ל

מקרה ביטול טיסה הוא אחד הדברים שאף נוסע לא רוצה שיקרו לו, במיוחד אם מדובר בטיסה יקרה ליעד חלומות. אבל למרות זאת, החיים לפעמים מזמנים

דילוג לתוכן