ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח נסיעות לחו"ל מכבי

מכבי-שירותי-בריאות

קופת חולים מכבי, או בשמה המלא "מכבי שירותי בריאות" היא השנייה בגודלה בישראל, וכיום מבטחת יותר מ-2.6 מיליון חברים. מלבד ביטוח בריאות שמכסה את חברי הקופה בתחומי המדינה, כל חברי "מכבי שלי", "מכבי זהב" ו"מכבי כסף" זכרים לביטוח נסיעות לחו"ל במחיר משתלם.

מה כולל ביטוח נסיעות מכבי שירותי בריאות והאם הפוליסה מספיק מקיפה? מה לגבי איכות השירות? הנה כל המידע על הפוליסה והתאמה אישית שלה לצרכים שלכם.

תוכן עניינים

מידע על הכיסוי הבסיסי

ביטוח הנסיעות משווק כ"מכבי מדיכלל עולמי", בשיתוף חברת הביטוח "כלל". ניתן לרכוש אותו אונליין באתר של קופת החולים או במוקד הטלפוני *2627.

עיקרי הרובד הבסיסי של הפוליסה:

  • כיסוי הוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל – בדיקות ותרופות, ביקורים אצל רופאים, פינוי אווירי או ימי, אמבולנס אווירי, טיסה רפואית חזרה לישראל ועוד, עד 5,000,000$. הכיסוי תקף להריון שהתגלה בחו"ל (עד השבוע ה-12) וכן להוצאות שקשורות במצב רפואי שקדם לטיסה (עד 250,000$).
  • רופא אונליין – לא משנה איפה אתם בעולם, ניתן להתייעץ עם רופא משפחה או רופא ילדים בשיחת וידאו, 24/7. השיחות מתבצעות בעברית, תוך שעה מהפנייה למוקד, ועשויות לכלול המלצות לגבי המשך הטיפול.
  • חיילים משוחררים – עד גיל 24 וכל עוד לא חלפו 18 חודשים מיום השחרור, זכאים לעד שלושה חודשים חינם (חד פעמית). ההטבה כוללת ביטוח מקיף מאוד (לרבות הרחבות כמו כיסוי אובדן מטען וביטול נסיעה), אך כמובן שיש סעיפים הדורשים תשלום נוסף.
  • ארצות הברית – המבוטחים מקבלים גישה לרשת ספקי הבריאות של אחת מחברות הביטוח הגדולות בארה"ב. זהו שירות נוסף לפוליסה הבסיסית, שכרוך בהשתתפות עצמית.

כיסויים נוספים

ניתן להרחיב את הפוליסה כדי לכסות כבודה מסוגים שונים (כולל הגדלת התקרה בתשלום נוסף), להרחיב לכיסוי הריון עד שבוע 30, ביטול וקיצור נסיעה, פעילויות ספורטיביות, אקסטרים ועוד.

אפליקציה ושירות

ניתן לנהל את הפוליסה בקלות באתר ובאפליקציה. בנוסף, המבוטחים מקבלים כרטיס דיגיטלי נטען איתו ניתן לשלם על שירותים רפואיים והוצאות על בריאות (רופאים, מומחים, בתי מרקחת וכו'). הכרטיס אינו כרוך בתשלום נוסף.

הגשת תביעות

ניתן להגיש תביעה במספר דרכים:

  • תשלום ישיר (עד לגובה התקרה) באמצעות הכרטיס הנטען, דרך אפליקציה ייעודית.
  • שירות כלל Express שמאפשר קבלת החזר מיידי לאחר תשלום על רופא או תרופות, וכן תשלום על איחור בהגעת כבודה.
  • בדואר.

לסיכום

אם אתם מבוטחים על ידי הקופה, שקלו לרכוש ביטוח נסיעות מכבי שירותי בריאות לפני הטיסה הבאה שלכם. עם זאת, לא כדאי לעשות בחירה אוטומטית. בשוק יש מגוון פוליסות שונות של ביטוח נסיעות, ומומלץ מאוד להשוות בין תנאים ועלויות לפני קבלת החלטה כלשהי.

הכי חשוב שתרגישו מכוסים ומוגנים, ותוכלו לצאת לחופשה או לנסיעת העסקים שלכם בראש שקט, בידיעה שגם אם דברים ישתבשו יש לכם רשת ביטחון.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

ביטוח נסיעות לנוסעים עם מחלות
ביטוח נסיעות לחו"ל

האם אתם יכולים לטוס עם המחלה שלכם?

לנוסעים רבים יש מחלות כרוניות או קבועות הדורשות טיפול שוטף ונטילת תרופות. מצבים רפואיים אלה עלולים להוות אתגר בעת תכנון נסיעה ארוכה לחו"ל. במאמר זה

ביטוח ספורט אתגרי ואקסטרים בנסיעות לחול
ביטוח נסיעות מידע

ביטוח ספורט אתגרי ואקסטרים בנסיעות לחו"ל

האם הביטוח הרגיל שלך מכסה אקסטרים? תיירים ומטיילים רבים נוהגים כיום לשלב פעילויות אתגריות ואקסטרמיות במהלך טיוליהם בחו"ל. בין אם מדובר בגלישת גלים באוסטרליה, צלילת

דילוג לתוכן