ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

ביטוח הנסיעות לחו"ל מגדל

ביטוח נסיעות מגדל

לפני שטסים לחו"ל, יש לא מעט דברים שיש לקחת בחשבון. אתם כנראה חושבים על התקציב, האריזות, הזמנות, תכנון פעילויות וסידורים נוספים. בין כל המשימות, חשוב מאוד לא לשכוח לצייד את עצמכם בפוליסה מקיפה של ביטוח נסיעות לחו"ל

תוכן עניינים

כדי להגן על היוצאים מהארץ, מציעה חברת מגדל ביטוח נסיעות אטרקטיבי. מה הוא מכיל? הנה כל המידע שאתם צריכים כדי להחליט אם זה הכיסוי הטוב ביותר עבורכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל – על החברה

חברת מגדל קיימת כבר יותר מ-90 שנה, ולאורך תקופת פעילותה שיווקה וניהלה מגוון מוצרים פיננסיים, לרבות חיסכון פנסיוני, קופות גמל וביטוח.

מגדל מציעה ביטוחים בתחומים הבאים: חיים, בריאות, רכב, דירה, משכנתא, עסקים ונסיעות לחו"ל.

היתרונות הבולטים של הפוליסה

פוליסת ביטוח הנסיעות של מגדל נקראת "מסע עולמי פלטינום", והוא כולל אפשרות של ביטוח פרימיום במחיר LOWCOST. אפשרות מוזלת זו מתאימה לנסיעות של עד שבועיים (14 ימים) ולאנשים מתחת לגיל 60.

מעבר לזה, אלה היתרונות הגדולים ביותר של הביטוח:

  • ללא השתתפות עצמית – במסגרת הכיסויים הקיימים, לא תצטרכו להוציא אף שקל מהכיס כדי לקבל את הפיצוי שמגיע לכם. לא משנה מה יקרה, התקציב שלכם לנסיעה לא ייפגע, כי הפוליסה של מגדל תכסה את כל ההוצאות הנדרשות (עד לגובה המקסימלי).
  • מוקד שירות 24/7 – נמצאים בקצה השני של העולם וזקוקים לעזרה? לא משנה אם יש לכם בעיה רפואית, ציוד שלכם נגנב או שסתם יש לכם שאלה על הפוליסה, המוקד זמין בכל שעה.
  • עד 5,000,000 $ עבור הוצאות רפואיות – כיסוי מקיף ביותר, שמבטיח כי בכל תרחיש של פציעה, מחלה או צורך אחר בטיפול רפואי או אשפוז, אתם מכוסים.
  • כיסוי לאיתור וחילוץ – אם אתם טסים לטייל באזורים מרוחקים, או לנפוש על אי קטן באמצע "שום מקום", כדאי שיוכלו להגיע לחלץ אתכם במקרה הצורך. עם הכיסוי הזה, כל האמצעים למצוא ולהציל אתכם יהיו זמינים.

מה עוד חשוב לדעת על ביטוח הנסיעות של מגדל?

הביטוח מגיע עם אפליקציה חכמה ונוחה לשימוש (מגדל PAY), שמלווה את המבוטחים לאורך כל המסע. באמצעותה, אפשר לקבל החזר כספי במהירות ישירות לכרטיס האשראי, להגיש תביעות, לאתר רופאים ושירותים, להתייעץ עם רופאים אונליין, להגיש בקשה להתייעצות רפואית בטלפון, לגשת לרשימת מספרי חירום ברחבי העולם ועוד.

מלבד החזר עבור עצמכם, תוכלו לקבל החזר כספי עבור הילדים (גם מתחת לגיל 18), כך שאף אחד/ת מבני/ות המשפחה לא יצריך טיפול מאוחר יותר.

אל תחשפו את עצמכם לסיכונים בחו"ל

כעת אתם יודעים הכל על ביטוח נסיעות מגדל והיתרונות שלו, אבל כיצד הפוליסה משתווה לביטוחי נסיעות אחרים? לפני שאתם מקבלים החלטה, מומלץ לבחון מספר אלטרנטיבות, ולוודא שכלל הצרכים שלכם מטופלים, על מנת שתוכלו ליהנות מחופשה או נסיעת עסקים נהדרת.

מגזין ביטוח נסיעות לחו"ל - פורלס

הכל על ביטוח ביטול טיסה לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

מדריך הכל על ביטוח ביטול טיסה לחו"ל

מקרה ביטול טיסה הוא אחד הדברים שאף נוסע לא רוצה שיקרו לו, במיוחד אם מדובר בטיסה יקרה ליעד חלומות. אבל למרות זאת, החיים לפעמים מזמנים

דילוג לתוכן