ביטוח נסיעות פורלס

ביטוח נסיעות לחו"ל

הצעת ביטוח נסיעות אונליין מותאמת אישית

איך לבחור ביטוח רפואי לחו"ל?

תוכן עניינים

אנחנו יודעים שלא ממש מתחשק לכם לחשוב על תרחישים שליליים בהקשר של החופשה הבאה שלכם, אבל חשוב להיות מציאותיים. ההרפתקה הגדולה שלכם עלולה להסתיים בבית החולים, בין אם בשל פציעה, מחלה או בעיה אחרת. אפילו בטיול מתוכנן היטב, דברים תמיד יכולים להשתבש.

לכן, חשוב מאוד לרכוש ביטוח רפואי לחו"ל לפני כל טיסה. איך בוחרים בין מגוון הפוליסות הזמינות בשוק? הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם להחליט.

העריכו את הצרכים שלכם

שקלו מה תעשו במהלך שהותכם בחו"ל. אם אתם מתכוונים לעשות סקי, לצלול או לקפוץ בנג'י, אתם צריכים פוליסה שתכסה פעילויות מסוג זה. עם זאת, אם אתם מתכננים חוויה רגועה יותר, או אם הזמן שלכם בחו"ל יכלול בעיקר עבודה, אז אולי ניתן להסתפק בכיסוי יותר צנוע.

אם אתם נשואים או יש לכם ילדים, זכרו להתחשב גם בצרכי המשפחה. אם הם זקוקים לשירותי רפואה מונעת או כיסוי למצב קיים מראש, מצאו תוכנית הכוללת את הפריטים הללו.

שימו לב: ויזות רבות לעבודה או תיירות מחייבות אתכם להחזיק בביטוח בריאות בחו"ל.

חקרו את מערכת הבריאות במדינת היעד

אילו שירותי רפואה זמינים למקומיים, והאם הם זמינים גם לתיירים? מהי רמת הרפואה והטכנולוגיה הרפואית במדינה? בצעו מחקר, על מנת שתהיו מודעים לאפשרויות שלכם ולצעדים בהם תצטרכו לנקוט אם וכאשר (חלילה) תזדקקו לטיפול או ייעוץ רפואי.

התייעצו עם חברים ומשפחה

מכיוון שאתם לא הראשונים שטסים לחו"ל, ייתכן שאתם מכירים מישהו או מישהי שיכולים לחלוק איתכם את כמה תובנות. כמו בכל דבר אחר בעולם המודרני שלנו, הטכנולוגיה שינתה גם את ביטוח הבריאות לנסיעות, אז ודאו שאתם שואלים אנשים שטיילו לאחרונה כדי שתוכל לקבל את העצות העדכניות והמדויקות ביותר.

השוו בין מספר פוליסות

עכשיו, כשיש לכם מושג מה אתם צריכים וגם כמה המלצות אמינות, הגיע הזמן לבחון פוליסות. הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון, כשאתה מקבלים החלטה לגבי איזה ביטוח רפואי לחו"ל היא מתאים לכם:

מוניטין החברה – כמו בכל רכישה חשובה, אתם רוצים לעבוד עם חברה בעלת מוניטין של שירות לקוחות מעולה.

תמיכת לקוחות  – מצאו חברה עם מוקד לקוחות 24 שעות ביממה בשפת האם שלכם, כולל באפליקציה. כאשר אתם חולים או פצועים, אין לכם זמן לחכות.

כיסוי רפואי –  מה הפוליסה מכסה? האם ניתן להתייעץ עם רופא בארץ דרך וידאו? מה קורה אם אתם צריכים תרופות, אשפוז או כל סיוע רפואי אחר? קראו את האותיות הקטנות של תנאי הפוליסה.

ביטוח רפואי לחו"ל

מדריכים לנסיעה בראש שקט - ביטוח נסיעות לחו"ל

דילוג לתוכן